liga začína dne 20.3.2010!!

rozlosování

Gympl - Fc Zabarákov 4:9 (Jonák2,Šebek2,Soukup2,Počta3,)

sestava:Exner-Jonák,Kymla(Dopirák)-Šebek pe.,Stibůrek-Soukup(Počta)-zranění...Šebek Pa,Kandráč

První zápas ligy sme začali mi. Před zápasem to vypadalo dost blbě se sestavou, pač nám vypadli z týmu kvůli zranění Pavel Šebek ,Jakub Kandráč a Jirka Počta a Lůďa Dopirák přišli až na druhou půli důvod-mistrovské utkání motorlet. V první půli sme soupeře dost podcenili. Soupeř si vytvářel více šancí a hnal se víc dopředu. Jelikož sme Naproměnili šance tak jsme o první půli prohrávali 4:2. Na druhou půli nastoupil náš kanonýr Počta,který tu hru změnil.V druhé půli jsme neinkasovali žadný gol díky skvělému Exnerovi a přidali 7 golů. V druhý půli jsme měli zápas pod kontrolou a vyhráli sme vysokým rozdílem 4:9 ;-)Nejlepší hráči utkání:Počta,Sokup,Šebek Pe.

Fc Zabarákov - NTB 7:7 (Počta J.3,Šebek Pa.2,Šebek Pe.,Soukup

sestava : kandráč-Dopirák,Jonák-Šebek Pe(Kymla),Šebek Pa(Soukup),Počta J(Stibůrek)

Fc Zabarákov - Fc Vorel 8:13